Blatník plastový 13", 620 x 250 x 180 mm MULTIPA

Výrobca: Multipa
Kód: MUL46422
Dodanie do boxu/výdajného miesta Nie
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€12,96
Množstvo
Blatník plastový 13", 620 x 250 x 180 mm MULTIPA

Tento plastový blatník je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé riešenie pre svoj prívesný vozík. S rozmermi 620 x 250 x 180 mm je tento blatník určený špeciálne pre pneumatiky s veľkosťou 13".

Vlastnosti produktu

Blatník je vyrobený z odolného plastu, ktorý je schopný odolať náročným podmienkam na ceste aj mimo nej. Je lomený a bez zásterky, čo umožňuje jednoduchú montáž a demontáž.Na bočnej strane blatníka nájdete integrovanú oranžovú odrazku, ktorá zvyšuje viditeľnosť vášho vozidla a tým aj bezpečnosť na ceste.

Jednou z hlavných vlastností tohto blatníka je absencia predvŕtaných montážnych otvorov, čo vám umožňuje použiť pôvodné otvory na vašom vozidle, čo uľahčuje inštaláciu a udržuje celkový vzhľad vášho vozidla konzistentný.

Vhodné použitie

Tento blatník je ideálny pre všetky typy prívesných vozíkov, ktoré používajú pneumatiky o veľkosti 13". Či už potrebujete nahradiť existujúci blatník alebo len hľadáte kvalitné a spoľahlivé riešenie, tento plastový blatník od značky MULTIPA je tou pravou voľbou.

Urobte svoj prívesný vozík bezpečnejším a esteticky príťažlivejším s týmto plastovým blatníkom.

Dodanie do boxu/výdajného miesta Nie

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.