Prachovka nájazdovej brzdy 161/251 AL-KO

Výrobca: AL-KO přívěsová technika
OEM kód: 366356
Kód: 9A366356
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€7,90
Množstvo
Prachovka nájazdovej brzdy 161/251 AL-KO
Gumová krytka, prachovka nájazdových bŕzd AL-KO typy 161/251.

Originálna gumová manžeta je určená k ochrane ťažnej rúrky nájazdovej brzdy AL-KO 161S a 251S pred poveternostnými vplyvmi a nečistotami. Prasknutú alebo inak poškodenú manžetu odporúčame vymeniť čo najskôr. Orezlá alebo znečistená ťažná rúrka inak veľmi rýchlo poškodí puzdra nájazdovej brzdy.

Zadný kruhový otvor manžety je z vnútornej strany opatrený výstupkom pre zavlečenia manžety do drážky puzdra nájazdové brzdy (priemer puzdra vnútri drážky je 60 mm). Predná časť manžety je špeciálne tvarovaná tak, aby obemkla ťažnú guľovú spojku, osadenú na ťažnej rúrke. Z boku manžety sú dva výstupky určené na prezlečenie manžety cez hlavu a maticu zadného skrutky ťažné spojky. Celková dĺžka manžety v natiahnutej pracovnej polohe na nájazdovej brzde je cca 12,5 cm.

Rozmery: 56 mm (priemer 1) x 60 mm (priemer 2) x 125 mm (dĺžka)

Spoločnosť AL-KO KOBER SE bola založená v roku 1931 Aloisom Koberom ako malé zámočníctvo v Bavorsko-Švábska Großkötzu u Günzburg a vďaka viac než 45 pobočkám a približne 4000 zamestnancom na celom svete patrí k vedúcim poskytovateľom v oblastiach techniky motorových vozidiel, záhradných prístrojov a vzduchotechniky. Okrem toho je aj v tretej generácii rodinného podniku vedená v zmysle svojho zakladateľa - so stálou snahou o dosahovanie kvality, inovačného ducha a premyslené funkcie v kombinácii s nadčasovým dizajnom, komfortom a spoľahlivosťou.

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.