Upínací pás s račňou LC 2500 daN 5 t / 8 m pás 50 mm MULTIPA

Výrobca: Multipa
Kód: MUL5008J
Šírka [mm]: 50
Dĺžka: 8 m
Podľa nosnosti 5 t
Dodanie do boxu/výdajného miesta Áno
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€14,28
Množstvo
Upínací pás s račňou LC 2500 daN 5 t / 8 m pás 50 mm MULTIPA
Upínací pás s oceľovou račňou a oceľovým hákom
  • LC 2500 daN
  • Maximálna upevnenie: 5000 kg
  • Šírka pásu: 50 mm
  • Farba: oranžová
  • Dĺžka pásu: 8 m
  • Vyrobené podľa normy: EN 12195-2


Popis: Dvojdielny upínací pás s račňou pre zaistenie nákladu zakončený hákmi. Račňa je celokovového prevedenia s istiacim mechanizmom, popruhem šírky 50 mm, dĺžkou 8 m. Upínací pás sa vyznačuje pevnosťou v ťahu 2500 kg, pri objatí nákladu 5000 kg. Pri upínaní nákladu doporučujeme používať ochranné prvky. Bez použitia ochranných prvkov môže dôjsť k poškodeniu upínacieho pásu. Upínací pás nepoužívajte ak je poškodený! Je zakázáné používať upínacie pásy k zdvihaniu bremien. Naväzované, zauzlované a inak neodborne upravované upínacie pásy nesmú byť použité.
Použitie: Hák volnej i pevnej časti pásu upevníme do vhodného miesta na ložnej ploche vozidla. Pás ručne pretiahneme cez unášač z račny von, aby bol pás cez náklad celkom natiahnutý - zamedzíme tým tak ,,upchaniu" račny namotaným pásom. Potom pákou račny pás napneme - pás musí byť okolo unášača račny ovinutý min. 2,5 krát. Uvoľnenie pásu prevádzame odistením západky z rohatky račny - zatlačením pružiny, a premiestnením páky račny o 180o do tzv. uvoľňovacej polohy. Pás je potom možné z račny voľne vytiahnúť späť von.
Upozornenie: Upínaciu račňu doťahujte tak, aby ste nepoškodili náklad. K doťahovaniu používajte len vlastnú sílu. Račňu nikdy nedoťahujte pomocou cudzieho predmetu.
Údržba a čistenie: Pohyblivé kovové časti račny ošetrite podľa potreby vhodným mazivom. Upínací pás, ak je znečištený, čistite len vodou, nepoužívajte čistiace prostriedky, alebo chémiu. Môže dôjsť k poškodeniu pásu.
Šírka [mm]: 50
Dĺžka: 8 m
Podľa nosnosti 5 t
Dodanie do boxu/výdajného miesta Áno

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.