Blatník plastový, 13" koleso, znížený, AL-KO

Výrobca: AL-KO přívěsová technika
OEM kód: 1258171
Kód: 9A1258171
13"
Nie
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€12,00
Množstvo
Blatník plastový, 13" koleso, znížený, AL-KO

Tento plastový blatník AL-KO je špeciálne navrhnutý pre prívesné vozíky s kolesami o veľkosti 13". Je vyrobený z odolného PVC, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivosť. Blatník je symetrický podľa priečnej osi, takže ho možno použiť na obe strany prívesu.

Vlastnosti a využitie blatníka AL-KO

Blatník AL-KO je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto často využíva prívesný vozík. Spoľahlivo chráni kolesá aj samotný vozík pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, umožňuje jazdu za dažďa a zabraňuje zašpineniu kolies od bahna. Jeho rozmery sú: dĺžka 680 mm, šírka 190 mm a výška 300 mm.

Značka AL-KO KOBER SE

Značka AL-KO KOBER SA bola založená v roku 1931 Aloisom Koberom ako malé zámočníctvo v bavorsko-švábskom Großkötz pri Günzburgu, dnes patrí k vedúcim poskytovateľom v oblastiach techniky motorových vozidiel, záhradných prístrojov a vzduchotechniky. Je to rodinný podnik, ktorý je v tretej generácii vedená v zmysle svojho zakladateľa – so stálou snahou o dosahovanie kvality, inovačného ducha a premyslené funkcie v kombinácii s nadčasovým dizajnom, komfortom a spoľahlivosťou.

Parametre:
určené pre 13" koleso

  • dĺžka 680 mm
  • šírka 190 mm
  • výška 300 mm
  • materiál: plast (vyrobené z odolného PVC)
  • variant: znížený
  • pre rozmer pneumatík: 165/ 70 R13

Blatník AL-KO plastový 13" kolesá znížený je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé príslušenstvo pre svoj prívesný vozík.

13"
Nie

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.