Prepojovací kábel 2 x 7-pin / 1 m, 6 x 0,75 + 1 x 1 mm, MULTIPA

Výrobca: Multipa
Kód: MUL48245
Počet pinov Prepojovací kabel
Áno
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€17,90
Množstvo
Prepojovací kábel 2 x 7-pin / 1 m, 6 x 0,75 + 1 x 1 mm, MULTIPA

Tento prepojovací kábel od renomovanej značky MULTIPA, ktorá je privátnou značkou spoločnosti VAPOL CZ s.r.o., je ideálnym riešením na predĺženie existujúcej kabeláže vleku. Je to skvelý pomocník, pokiaľ je zásuvka na ťažnom vozidle umiestnená na nedostupnom mieste alebo ak je originálny kábel príliš krátky.

Technické špecifikácie a vlastnosti

Kábel má dĺžku jedného metra a je zakončený na jednej strane zástrčkou a na druhej strane zásuvkou, obe s počtom pinov sedem. Zásuvka je navyše uspôsobená na zavesenie na oje vozidla pre jednoduchú manipuláciu. Ako zástrčka, tak aj zásuvka sú rozoberateľné, čo uľahčuje údržbu a prípadné opravy. Celková dĺžka kábla aj s koncovkami činí 1,25 metra.

Prevedenie kábla je robustné - obsahuje šesť vodičov s prierezom 0,75 mm a jednu kostru s prierezom 1 mm. To zaručuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť.

Kvalita a inovácia

Značka MULTIPA je známa svojim skvelým pomerom ceny a kvality. Materiálové zloženie výrobkov aj technológie výroby sú priebežne kontrolované, aby bola zaistená najvyššia možná kvalita. Produktové portfólio je navyše neustále inovované, takže môžete očakávať stále nové a lepšie produkty.

Pre viac informácií o novinkách a ďalších produktoch značky MULTIPA navštívte webové stránky www.vapol.sk.< /p>

Počet pinov Prepojovací kabel
Áno

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.