Ložisko nápravy prívesu - 34x64x37 mm, náhrada Knott 200/50 mm

Výrobca: WIOLA
Kód: 8W1872
Áno
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€15,60
Množstvo
Ložisko nápravy prívesu - 34x64x37 mm, náhrada Knott 200/50 mm

Toto ložisko nápravy prívesu je vysoko kvalitným produktom, ktorý je určený na použitie v bubne značky KNOTT. Jeho rozmery sú: vnútorný priemer 34 mm, vonkajší priemer 64 mm a šírka 37 mm. Je ideálny pre bubon s vnútorným priemerom 200 mm a šírkou čeľustí 50 mm.

Ide o náhradu za originálne ložisko Knott, čo znamená, že jeho kvalita a funkčnosť sú na rovnakej úrovni ako pri originálnom diele. Toto ložisko je navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálny výkon a dlhú životnosť.

Výmena ložiska

Doporučujeme vykonať výmenu tohto ložiska iba v autorizovanom servise so zodpovedajúcim vybavením. To zaistí správnu inštaláciu a optimálnu funkciu ložiska. Nezabudnite, že správna montáž je kľúčom k dlhej životnosti a bezproblémovému chodu vášho prívesu.

Vhodné pre rôzne typy prívesov

Toto ložisko nápravy je vhodné pre širokú škálu prívesov. Vďaka svojim rozmerom a kvalite je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé a odolné ložisko pre svoj príves.

Ložisko nápravy prívesu - 34x64x37 mm, náhrada KNOTT je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné a dlhotrvajúce riešenie pre svoj príves. Nezabudnite, že správna údržba a pravidelná výmena ložísk sú kľúčom k bezproblémovej prevádzke vášho vozidla.

Áno

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.