Blatník AL-KO plastový, 8" koleso

Výrobca: AL-KO přívěsová technika
OEM kód: 1258169
Kód: 9A1258169
8"
Dostupnosť: Na dodanie ihneď
€9,10
Množstvo
Blatník AL-KO plastový, 8" koleso
Kvalitný polypropylénový blatník od firmy AL-KO. Blatník je dodávaný nevŕtané a je symetrický pozdĺž priečnej osi (možno ho použiť na pravú aj ľavú stranu prívesu). Vyrobený z kvalitného materiálu, ideálne pre 8 "kolesá (maximálny priemer kolesa 410 mm).
Blatník je veľmi užitočným príslušenstvom, ktoré spoľahlivo chránia bicykle aj vozík pred nepriaznivým počasím, umožňuje jazdu za dažďa a zabraňuje zašpineniu kolies od bahna. Ak často prevážate náklad pomocou prívesného vozíka, bez kvalitnej ochrany kolies sa nezaobídete.
Parametre:
  • určené pre 8" koleso
  • dĺžka 495 mm
  • šírka 140 mm
  • výška 195 mm
  • materiál: polypropylen
Spoločnosť AL-KO KOBER SE bola založená v roku 1931 Aloisom Kober ako malé zámočníctvo v bavorsko-Švábska Großkötzu u Günzburg a vďaka viac než 45 pobočkám a približne 4000 zamestnancom na celom svete patrí k vedúcim poskytovateľom v oblastiach techniky motorových vozidiel, záhradných prístrojov a vzduchotechniky . Okrem toho je aj v tretej generácii rodinného podniku vedená v zmysle svojho zakladateľa - so stálou snahou o dosahovanie kvality, inovačného ducha a premyslené funkcie v kombinácii s nadčasovým dizajnom, komfortom a spoľahlivosťou.
8"

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.